روشی متفاوت برای کاهش وزن

به گزارش مجله یافان، این روش کاهش وزن به تغذیه، تمرین های طاقت فرسا و پول احتیاجی ندارد. تنها کاری که باید بکنید این است که دراز بکشید و استراحت کنید. آیا باورتان می شود؟

روشی متفاوت برای کاهش وزن

مجله یافان | ژاپنی ها برای کاهش وزن روش ها متفاوتی دارند و همه آن ها ارزان و موثر هستند. زندگی مدرن امکان تمرین و تغذیه مناسب را از ما گرفته است، اما ژاپنی ها راهکار جالبی برای مقابله با اضافه وزن دارند.

به گزارش مجله یافان *، در زندگی این روزهای ما زمان و انرژی بسیار کمتر پیدا می شود و ما برای جبران این مسئله رو به قرص های جادویی و معجون های لاغری می آوریم که بتوانند چربی هایمان را بسوزانند. اما ژاپنی ها برنامه دیگری برای این مسئله در نظر دارند.

دکتر فوکوسودزی، پزشک ژاپنی است که شیوه ای جالب را توصیه کرده است. دکتر فوکوسودزی به بیماران مشاوره کاهش وزن می دهد و به همین علت به شیوه ای جالب رسیده است. این روش به تغذیه، تمرین های طاقت فرسا و پول نیازی ندارد. تنها کاری که باید بکنید این است که دراز بکشید و استراحت کنید. آیا باورتان می شود؟ به چه چیزهایی نیاز دارید؟
  • یک سطح صاف
  • یک پارچه یا حوله بزرگ
  • یک عدد بند قوی
  • 5 دقیقه زمان خالی در روز

در ابتدا پارچه یا حوله را گرد کنید تا طول آن 40 سانتی متر و عرض آن 7 تا 10 سانتی متر شود. با بند آن را محکم کنید تا شل نشود. سپس بر روی یک سطح صاف (روی زمین یا تخت) دراز بکشید و حوله را درست زیر نافتان بگذارید.

پاهایتان را هم عرض شانه هایتان نگه دارد، به شکلی که شصت پاهایتان با هم در تماس باشند. فاصله پاشنه های پایتان نیز باید بین 20 تا 25 سانتی متر باشد. شاید فکر کنید که این شیوه آسان است، اما ماندن در این حالت چندان راحت هم نیست.

اگر در طول این زمان، احساس ناراحتی کردید، سعی کنید آن را تحمل کنید تا به بهترین نتایج یعنی کوچک کردن شکم و آب کردن چربی های شکم دست پیدا کنید.

منبع: explorehealthyfood

ترجمه: وبسایت مجله یافان

منبع: فرادید
انتشار: 2 شهریور 1401 بروزرسانی: 2 شهریور 1401 گردآورنده: yfun.ir شناسه مطلب: 1468

به "روشی متفاوت برای کاهش وزن" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "روشی متفاوت برای کاهش وزن"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید