انتشارات حتمی با 600 عنوان کتاب در نمایشگاه مجازی کتاب

به گزارش مجله یافان، انتشارات حتمی یکی از ناشران تخصصی کتاب های تربیت بدنی و علوم ورزشی است که در مدت فعالیت خود در عرصه نشر توانسته بیش از 900 عنوان کتاب در شاخه های مختلف ورزشی ازجمله حرکت شناسی، بیومکانیک ورزشی، آسیب شناسی و حرکات اصلاحی، مدیریت ورزشی، روان شناسی ورزشی، زبان تخصصی و فیزیولوژی ورزش، منتشر کند.

انتشارات حتمی با 600 عنوان کتاب در نمایشگاه مجازی کتاب

رضا حتمی؛ مدیر انتشارات حتمی در گفت وگو با خبرنگار ایبنا با اشاره به حضور این نشر در نخستین دوره نمایشگاه مجازی کتاب تهران، بیان نمود: بیش از 600 عنوان از کتاب های انتشارات حتمی اعلام وصول و ثبت شده و در نمایشگاه مجازی در دسترس علاقه مندان کتاب های تربیت بدنی و علوم ورزشی قرار گرفته است. از این تعداد 298 عنوان در سال گذشته اعلام وصل شده و از ابتدای سال جاری نیز 54 عنوان کتاب انتشارات حتمی ثبت شده است.

وی ادامه داد: در تمام سال های فعالیت، جامعه علمی و آکادمیک علوم ورزشی و علاقه مندان به زمینه های مختلف ورزشی، از مشتریان ثابت ما بوده اند. همچنین با توجه به استقبال خوبی که در دو سال اخیر از کتاب های عمومی ورزشی در سطح جامعه صورت گرفته، پیش بینی می کنیم در نخستین دوره نمایشگاه مجازی کتاب نیز این کتاب ها در کنار کتاب های آکادمیک و رشته های خاص همچون تناسب اندام و بدنسازی، مورد استقبال بیشتری قرار گیرند.

این ناشر تخصصی کتاب های تربیت بدنی و علوم ورزشی، گفت: جدیدترین کتاب ما که امروز در قالب یک وبینار رونمایی شد، راهنمای تغذیه بالینی در کووید - 19 است که با همکاری 146 استادتمام، دانشیار و دانشجوی دکترا تدوین شده است. در چاپ این کتاب، مرکز مدیریت پیوند و درمان وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، انستیتو تحقیقات تغذیه ای و صنایع غذایی کشور، انجمن تغذیه ایران(اتا) و انتشارات حتمی، همکاری داشتند.

حتمی افزود: برای چاپ این کتاب، لوح تقدیر انستیتو تحقیقات تغذیه ای و صنایع غذایی کشور و انجمن تغذیه ایران (اتا) به انتشارات حتمی اعطا شد. با توجه به تخصصی بودن و نو بودن مباحث کتاب، پیش بینی می کنیم این اثر در نمایشگاه مجازی کتاب با استقبال مخاطبان روبه رو شود.

وی با اشاره به چگونگی حضور در نخستین دوره نمایشگاه مجازی کتاب تهران، اظهار کرد: مسئولان و دست اندرکاران برگزاری نمایشگاه بسیار با حوصله و در کمال احترام پاسخگو بودند و به راحتی توانستیم برای حضور در نمایشگاه ثبت نام کنیم. به نظرم آن دسته از ناشرانی که درباره اعلام وصول نشدن برخی از کتاب هایشان یا مشکلاتی از این دست گلایه دارند، باید زیرساخت های خود را اصلاح کنند.

مدیر انتشارات حتمی، درباره میزان تخفیف درنظر گرفته شده برای کتاب های این انتشارات در نمایشگاه مجازی کتاب نیز گفت: با احترام به مخاطبان گرامی، درنظر دریافت تخفیف حق مسلم کتابفروشان و موزعان کتاب است که ما در طول سال این مورد را مدنظر داریم و حتی برای کتابفروشان و موزعان شهرستانی 5 درصد تخفیف هم بیشتر از ناشران تهرانی درنظر می گیریم. لذا در نمایشگاه مجازی نیز همان تخفیف کلی درنظر گرفته شده از سوی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برای کتاب های ما اعمال می شود.

منبع: ایبنا - خبرگزاری کتاب ایران
انتشار: 3 اسفند 1399 بروزرسانی: 3 اسفند 1399 گردآورنده: yfun.ir شناسه مطلب: 790

به "انتشارات حتمی با 600 عنوان کتاب در نمایشگاه مجازی کتاب" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انتشارات حتمی با 600 عنوان کتاب در نمایشگاه مجازی کتاب"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید