ماهانه حدود 3هزار مسکن مناسب سازی شده تحویل معلولان می گردد

به گزارش مجله یافان، خبرنگاران: رئیس سازمان بهزیستی کشور از تحویل حدود 3 هزار واحد مسکونی مناسب سازی شده به معلولان در هر ماه اطلاع داد.

ماهانه حدود 3هزار مسکن مناسب سازی شده تحویل معلولان می گردد

جهت دریافت خدمات اجرای انواع روف گاردن با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. روف گاردن و بام سبز با بهترین قیمت و بهترین کیفیت را از ما بخواهید.

همایون هاشمی در گفت وگو با خبرنگار اجتماعی مجله یافان، گفت: بنا بر آن است که هر ماه حدود سه هزار واحد مسکونی که با توجه به شرایط جسمی معلولان برای آنها مناسب سازی شده، به آنها تحویل داده گردد.

وی ادامه داد: این واحدهای مسکونی در مرحله نازک کاری بوده و تعداد کل آنها در سراسر کشور حدود 30 هزار واحد مسکونی است و در مناطقی که تراکم مددجویان معلول بیشتر است، به تبع واحدهای مسکونی بیشتری واگذار خواهد شد.

رئیس سازمان بهزیستی کشور همچنین گفت: طی چند سال گذشته ساخت و احداث 200هزار واحد مسکونی برای مددجویان تحت پوشش سازمان بهزیستی در دستور کار قرار گرفته که با وجود مسائل فراوان تا به امروز 70هزار واحد مسکونی مناسب سازی شده به مددجویان تحویل داده شده است.

وی در سرانجام اعلام کرد: براساس قانون سازمان های حمایتی موظفند سالانه 10درصد از مددجویان خود را از چرخه حمایتی خارج نمایند و ما سال گذشته توانستیم این رقم را به 13درصد برسانیم.

منبع: تسنیم
انتشار: 22 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 22 اردیبهشت 1399 گردآورنده: yfun.ir شناسه مطلب: 220

به "ماهانه حدود 3هزار مسکن مناسب سازی شده تحویل معلولان می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ماهانه حدود 3هزار مسکن مناسب سازی شده تحویل معلولان می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید