مهلت تکمیل ظرفیت کاردانی به کارشناسی اول آذر خاتمه می یابد

به گزارش مجله یافان، حسین توکلی - مشاور عالی سازمان سنجش افزود: مرحله تکمیل ظرفیت پذیرش رشته های تحصیلی پذیرش صرفاً براساس سوابق تحصیلی (معدل کل دوره کاردانی) در دانشگاه فنی و حرفه ای و مؤسسات آموزش عالی غیردولتی - غیرانتفاعی در آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسـته سال 1396 از سوم آبان آغاز شده و تا اول آذر ماه 96 ادامه دارد.

مهلت تکمیل ظرفیت کاردانی به کارشناسی اول آذر خاتمه می یابد

توکلی تاکید کرد: تا امروز 20 آبان ماه 96 تعداد 6 هزار و 548 نفر در تکمیل ظرفیت پذیرش رشته های تحصیلی دانشگاه فنی و حرفه ای و مؤسسات آموزش عالی غیردولتی - غیرانتفاعی در آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسـته ثبت نام کرده اند.

مشاور عالی سازمان سنجش یادآور شد: تمامی داوطلبان علاقه مند به تحصیل در رشته های تحصیلی دانشگاه فنی و حرفه ای و مؤسسات آموزش عالـی غیرانتفاعی (اعم از داوطلبانی که در آزمون مذکور ثبت نام کرده و یا ثبت نام نکرده اند) می توانند بر اساس اطلاعیه سازمان سنجش تا مهلت زمانی اعلام شده برای ثبت نام مراجعه کنند.

وی یادآور شد: متقاضیان می توانند با مراجعه به دانشکده ها و آموزشکده های فنی و حرفه ای تحت پوشش دانشگاه فنی و حرفه ای و یا مؤسسات آموزش عالی غیردولتی- غیرانتفاعی و کسب اطلاع از رشته های پذیرنده دانشجو در این مرحله نسبت به شرکت و انتخاب کدرشته محل مورد تقاضای خویش اقدام کنند.

منبع: ویکی گرام
انتشار: 12 دی 1399 بروزرسانی: 12 دی 1399 گردآورنده: yfun.ir شناسه مطلب: 698

به "مهلت تکمیل ظرفیت کاردانی به کارشناسی اول آذر خاتمه می یابد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مهلت تکمیل ظرفیت کاردانی به کارشناسی اول آذر خاتمه می یابد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید